ParfumHouse - Купити оптом духи на розлив в Україні
RU UKR
×

Статті

Library of Fragrance - прості аромати для яскравих вражень ЩО НОВОГО
16.03.2020
Library of Fragrance - прості аромати для яскравих вражень
Library of Fragrances - новий виробник наливної парфумерії. Компанія не так давно відкрила своє виробництво в Болгарії, але асортимент постійно зростає. Якщо порівняти даного виробника з болгарською фірмою Refan - ні за якістю, ні по стійкості аромату вони нічим не поступаються. Краще способу користуватися елітними ароматами за доступною ціною, ніж використовувати наливну парфумерію - немає. Можливість замовити ту кількість мілілітрів парфумерії, яка Вам потрібна, а також можливість позбутися від зайвих витрат і отримати тільки те що необхідно - величезні плюси придбання наливної парфумерії. Сегмент індустрії краси сьогодні різноманітний і дуже різний в напрямках. Але об'єднує їх одна місія - задоволення потреб як прекрасної половини людства - жінок, так і сильної половини - чоловіків. На будь-який смак матеріальні і не матеріальні блага. Якщо розглянути покупку речей, тут ми вважаємо за краще ексклюзивність. А в світі ароматів, Ваша індивідуальність буде залежати тільки від Ваших уподобань. Кожна нота запаху - це симфонія, а кожен аромат на жінці - це відкриттяе. Людей, які не люблять парфуми не буває. Кожна жінка і кожен чоловік користується парфумами, ретельно підбираючи аромат і смак враховуючи свій настрій і уподобання. Парфум здатний тонко підкреслити особливість кожної особистості, його індивідуальність. У кожній виробленій одиниці товару таїться саме той аромат, який можна очікувати від назви. Використання парфумерії на розлив - це відмінний спосіб доторкнутися до ароматів відомих брендів. Будинки мод часто вдаються до замовлення аромату у певного заводу, в якому для створення потрібної формули за роботу беруться експерти. Тому на флакон, ім'я та упаковку замовник обмежується ліцензією. А патент безпосередньо на склад духів залишається парфумерній фабриці, яка здатна його продати. Ні за складом, ні за ароматом парфуми на розлив нічим не відрізняються від елітної парфумерії. Але тільки ціна приємно радує - вона на порядок нижче. На судинах, з яких виробляється розлив зазначений не логотип модного будинку C&D або Chanel, а код. Вам немає потреби переплачувати за ім'я бренду. У прайсі парфумерії міститься інформація про кодування ароматів. Купівля парфумів оптом фірми LOF відкриває можливість пізнати і зануритися в світ вишуканих і ніжних ароматів. Вони здатні дати можливість відчути на собі аромат весни навіть в зимовий час, вдихнути запах літнього моря, відчути прохолоду і морський бриз. Досить відкрити флакон і аромати, які там ховалися, подарують незабутні відчуття. Така магія здатна навіть у серйозної людини викликати розслаблення і посмішку. Парфумерія на розлив повторює з великою точністю аромати оригіналів і є його доступним аналогом. Перевагою такого підходу є відсутність гучного і дорогого імені, зате є неповторний і вишуканий аромат, що дозволяє отримати справжню насолоду від використання парфуму.
ПЕРЕЙТИ
Маловідомі факти про парфуми ЩО НОВОГО
16.03.2020
Маловідомі факти про парфуми
Сьогодні в мережі інтернет можна знайти дуже багато цікавих фактів про парфуми. І у нас теж є трохи цікавої інформації. Почнемо з того, що перше згадування щодо парфюму зустрічається ще тисячі років тому, за часів Стародавнього Єгипту. Сьогодні можна нарахувати у виробництві парфумерії більше ніж шість тисяч одиниць сировини. Для отримання деяких компонентів докладають величезних зусиль. Наприклад, для отримання одного кілограма трояндової олії переробляють тонну пелюсток. Це один з найдорожчих компонентів в парфумерії. Його вартість дуже висока і постійно зростає. Також до числа дорогих компонентів є додавання ірису в парфуми. Його вартість становить близько сорока тисяч доларів за кілограм. Цікавим фактом є і те, що частина квітів не має ніякого аромату, до тих пір поки їх не об'єднають з іншими компонентами. І тільки в цьому випадку їх запах розкривається і представляє запам'ятовуюче незвичайне поєднання. Дубовий мох, м'ята, гвоздика і кедрова олія здатні зберегти аромат. Їх застосовують в якості фіксаторів. А ось мускус кабаргі можна віднести до найдорожчих інгредієнтів, і його вартість складає близько шістдесяти тисяч американських доларів, тому його використовують тільки у виробництві найдорожчої парфумерії. На ціноутворення духів традиційно впливає кількість і собівартість сировини. І чим більше компонентів бере участь у створенні продукту, тим більше його вартість. У композиції ароматів часто зустрічаються альдегіди. Самі по собі вони не дуже приємно пахнуть, мають запах прілості. Але в поєднанні з різними компонентами вони стають навіть дуже приємними. Гарним прикладом цього виступають парфуми від відомого бренду Lancome «Climat». Не дешевою і зовсім не простою вважається розробка дизайну флакончиків. Це коштує не малих грошей. Тому існують бренди, які купують вже готові флакони, вносячи лише невеликі зміни в підборі кольору для флакона або оригінального ковпачка. В ціну на парфумерію закладені витрати на створення самого аромату, на вартість його виробництва і композиції, виробничі витрати, транспортні витрати і упаковка, а також на рекламу. Саме тому аромат сам по собі коштує не більше тридцяти відсотків від загальної вартості духів. Існує думка, що один і той же аромат звучить по різному в залежності від концентрації. Раніше цей факт виключали. Але відтепер цей метод вноситься в концепцію з просування парфумів. Це не більше ніж маркетинговий хід, для залучення покупців, яким цікаво дізнатися про свої улюблені парфуми щось нове. А ще є цікавий факт - аромат ми чуємо лише на вдиху, при видиху він зникає. Ще трохи цікавого: відома в усіх країнах СНД «Червона Москва», яка проводилася на фабриці «Нова Зоря», була заснована у Франції парфумером Анрі Брокар. І на останок: в 1990 році було створено заповідник парфумів Осмотека. У його розпорядженні знаходиться близько двох тисяч ароматів і 170 невідомих формул для виробництва парфумів.
ПЕРЕЙТИ
Парфуми Refan - якість і вишуканість ЩО НОВОГО
13.03.2020
Парфуми Refan - якість і вишуканість
Refan надає можливість шанувальникам гарного аромату і якості зануритися в світ ароматів і відчути на собі його пишність. Правильно підібраний аромат може стати відмінною рисою будь-якої людини, так як це перше, що ми відчуваємо при зустрічі. У колекцію парфумів від виробника Refan, в яких поєднуються красиві класичні ноти, і аромати, які слідують в ногу з останніми модними тенденціями. Парфуми були створені з красою, знанням і любов'ю. Вони являються втіленням натуральних природних продуктів, метою яких є турбота про комфорт клієнтів. Придбавши такий парфум, Ви купуєте частинку краси. Приємні аромати з натуральних складових В основі виготовлення парфумерної серії Рефан закладено виключно якісну сировину французького походження. У її складі включені добавки найчистішого спирту з винограду і натуральні масла. Оригінальна технологія зі складання запахів, яка на даний момент належить до ноу-хау виробника, дозволяє максимально близько підібратися до оригінальних брендових ароматів. Запахи дуже схожі на популярні і всіма відомі аромати D&G, Kenzo, Climat, Nina Ricci. Така схожість була проведена з метою полегшення орієнтації в колекції для покупця, а не з метою копіювання популярних оригіналів. Колекція Refan вже встигла зарекомендувати себе не в одній, а більш ніж у тридцяти країнах світу, таких як: Японія, Франція, США, Швейцарія, Болгарія. Вона отримала визнання і популярність не тільки на внутрішньому ринку, але і на міжнародному. Великий асортимент, висока якість, оригінальний імідж і нестандартний підхід до форми продажу зробили парфумерію більш привабливою для широкого кола споживачів. Політика виробництва продукції Компанія Рефан здійснює задоволення потреб своїх клієнтів за рахунок широкого розмаїття продуктів, які насичені натуральними компонентами. Величезна різноманітність жіночих і чоловічих ароматів пропонуються в різних формах парфумерії:  Парфумерна вода;  Туалетна вода;  Дезодоранти. У світових масштабах представлена ​​гамма продукції Refan з балканським особливим ароматом. Ці пахощі ще називають містерією болгарських ароматів. За кордоном реалізується близько сімдесяти п'яти відсотків продукції фірми Refan. Підібрати для будь-якого покупця свій особистий стиль - не проблема. Це здійснюється за рахунок великої різноманітності колекції ароматів і постійного оновлення асортименту, відповідно до модних тенденцій. Парфумерна вода Рефан, як довели дослідження, зберігає аромат на одязі більше шести годин. Особливість духів на розлив - можливість вибору необхідного обсягу. Також покупець позбавлений необхідності платити за дорогі флакони, які в підсумку викидаються, коли парфум використаний. Такий спосіб продажу підвищує доступність для покупців. При цьому якість залишається незмінно високою. Стійкість композиції запахів наливних духів відповідає всім нормам і характеристикам упакованих духів.
ПЕРЕЙТИ
Об'єднання Parfum House і Ameli ЩО НОВОГО
13.03.2020
Об'єднання Parfum House і Ameli
Шановні партнери, друзі! Ми раді повідомити Вам про завершення процесу об'єднання двох провідних компаній українського ринку розливної парфумерії – Parfum House і Ameli. В основу філософії бізнесу нашої нової компанії, що зберегла назву Parfum House, була закладена впевненість в тому, що її бізнес, співробітники і інвестори будуть успішні лише в тому випадку, якщо будуть успішні бізнеси її клієнтів.   Тепер, завдяки синергії унікальних компетенцій об'єднаної компанії в маркетингу і створенні ароматів, ми отримали можливість підняти якість нашої парфумерії та нашого сервісу на принципово новий рівень, відкриваючи нові можливості для розвитку Вашого бізнесу.   Вже зовсім скоро ми готові представити Вашій увазі нову колекцію ексклюзивних парфумів Ameli, що стала результатом спільної роботи маркетингових експертів Parfum House і парфумерів компанії Ameli, яка передала своє ім'я новому бренду після об'єднання бізнесів. У новій колекції, яка замінила в портфелі компанії продукцію бренду LOF (Library of Fragrances), ми зберегли все краще, що пропонувала ринку ця марка, посиливши і доповнивши рецептури її ароматів, і отримавши таким чином лінійку найактуальніших парфумів найвищої якості, забезпеченого масштабними інвестиціями в розвиток 2 сучасних лабораторій та модернізації виробництва, проведеного за участю французьких фахівців з компанії Chamonix Parfumerie. Тепер, створюючи нові парфуми, ми отримали можливість використовувати в рецептурах натуральні масла і екстракти сотень трав, плодів і спецій з усього світу, пропонуючи своїм клієнтам найактуальніші та популярні продукти за доступними цінами. Зокрема, основу рецептур парфумів колекції Ameli склали ексклюзивні французькі аромати, створені в тих же лабораторіях, які виробляють основи для парфумерії марок hout-couture. Для додання ароматам Ameli унікальності і самобутності, в рецептурах використовується парфумерний концентрат з Франції, так само нові рецептури доповнені знаменитим своїм оксамитовим ароматом масла болгарської троянди (Rose oil from Bulgaria). Поряд з продукцією нового бренду Ameli, компанія Parfum House продовжить представляти в Україні і всесвітньо-відомі французькі марки Reni і Refan, що завоювали популярність і серед споживачів в Україні. Відкриваючи нову сторінку в історії компанії Parfum House, ми впевнені в успіху і запрошуємо кожного з Вас розділити цей успіх з нами. З повагою, компанія Parfum House.
ПЕРЕЙТИ
Що таке наливна парфумерія, як її вибрати ЩО НОВОГО
13.03.2020
Що таке наливна парфумерія, як її вибрати
Приємний вишуканий аромат - вишукане доповнення образу. Сьогодні модниць все частіше привертає оригінальна наливна парфумерія в Україні, яку можна придбати для себе або на подарунок. Улюблені аромати від відомих брендів за доступною ціною - це мрія, яка втілилася в реальність. Духи на розлив: переваги Продукція відомих парфумерних будинків зазвичай коштує дуже дорого. При цьому покупець платить не тільки за приємний запах, а й за бренд, фірмову упаковку, за можливість зробити придбання в елітному магазині. Продаж парфумерії на розлив має свої плюси: Ви платите тільки за улюблену парфумерію, без переплати за рекламу і фірмовий флакон; Якість туалетної води і духів в інтернет-магазині відповідає світовим стандартам, а ціна набагато нижча, ніж в торговому центрі; Аромати торгової марки Reni володіють гарною якістю, Ви не зможете знайти різницю між наливними парфумами і тими, що продаються у фірмовій упаковці; Така форма реалізації дає можливість придбати товари декількох брендів, щоб спробувати їх, порівняти, перед тим як купувати великий флакон. За допомогою парфумів на розлив можна завжди бути в курсі нових тенденцій у світовій моді, підібрати свій аромат. Як вибрати наливну парфумерію Жіночі наливні духи позначені в прайсі номерами, які відповідають ароматам відомих брендів. Мова йде не про підробки, а про якісну альтернативу дорогим ароматам. Щоб підібрати парфумерію, враховуйте наступні нюанси: Один і той же парфум може по-різному розкриватися на шкірі різних людей. Те, що підійшло подрузі, співробітниці, може мати зовсім інший ароматний відтінок на Вашому тілі. Сучасна жінка не обмежується одним флаконом на всі випадки життя. Є запахи ранкові та вечірні, для роботи і побачень. Обов'язково враховуйте, де і коли Ви збираєтеся використовувати парфуми. Туалетна вода, парфуми на розлив надають необмежені можливості вибору, але постарайтеся пробувати за раз не більше 5 зразків, щоб не притупився нюх. Нанесіть крапельку аромату на зап'ястя, почекайте пару хвилин, а потім понюхайте. Оцінити якість за запахом з флакона неможливо. Наші клієнти часто запитують, де купити наливну парфумерію оптом. На нашому сайті можна здійснити роздрібну та оптову покупку парфумерії та косметики марки Reni, а також Refan, Ameli. У нас представлені амброві, деревинні, морські, квіткові, мускусні, фруктові та інші аромати.
ПЕРЕЙТИ
Що таке нишева парфумерія, її особливості ЩО НОВОГО
13.03.2020
Що таке нишева парфумерія, її особливості
Нишева парфумерія - це група ексклюзивних ароматів, призначених для вузького кола споживачів. Висока ціна духів пояснюється аж ніяк не витратами на рекламу або упаковку, а вартістю рідкісних інгредієнтів, які використовуються у виробництві парфумів. Селективні парфуми майже не рекламуються, їх неможливо знайти в магазині косметики. Що значить нишева парфумерія Зазвичай про новинки в світі запахів люди дізнаються з реклами, але стосовно даних товарів такий прийом не працює. Подібно дорогим марочним винам, кожен флакон ексклюзивного парфуму - це витвір мистецтва, результат довгої роботи фахівців. Духи і туалетні води діляться на три великі категорії: Мас-маркет. Серії, які продаються в підземних переходах, торгових центрах. Їх перевага - доступність. Вироби класу «Люкс». Продукція відомих брендів, відомих на весь світ парфумерних домів, купити їх можна в фірмових магазинах. Це товари високої якості. Нішева продукція. Парфуми відрізняються особливою вишуканістю, їх створюють знамениті парфумери, не обмежені у використанні найдорожчої і рідкісної сировини. Це політ фантазії майстра. Нішеві парфуми завжди випускаються в обмеженій кількості, іноді мова йде про декілька флаконах на рік. У чому перевага нишевої продукції Фахівці високо цінують ексклюзивні аромати. Вони мають кілька відмінних рис: Використання тільки натуральної і рідкісної сировини: квіти апельсину з Північної Африки, гаякове дерево з Індонезії і т.д. Має значення місце, рік, місяць збору сировини - практично, як в елітному виноробстві. Упаковка класична, з використанням кришталю, цінних порід дерева. Дизайнерські флакони практично не застосовуються. У нишевій парфумерії важливий сам продукт, а не його упаковка. Реклама відсутня. У рік можна виготовити обмежену кількість такого парфуму, тому немає сенсу його рекламувати. Ціна нишевої парфумерії досить висока, на неї не поширюються акції, знижки. В основному нішеві парфуми виробляються у Франції, Італії, Англії. Останнім часом стали з'являтися японські селективні аромати. Де купити продукцію високого рівня якості В нашому інтернет-магазині представлена ​​наливна парфумерія високої якості від торгових марок Reni, Refan, Ameli. Ви можете придбати духи на розлив в роздріб та оптом. Доставка здійснюється по всій Україні.
ПЕРЕЙТИ
Що таке селективна парфумерія і чим вона відрізняється від нишевої ЩО НОВОГО
13.03.2020
Що таке селективна парфумерія і чим вона відрізняється від нишевої
Багато покупців вважають, що нішева і селективна парфумерія - це одне і те ж. Насправді, це не зовсім так. Селективні парфуми - це підгрупа нішевих, їх можна назвати кращими з кращих. Це завжди аромати преміум-класу. Нішеві парфуми набагато дорожче товарів мас-маркет, вони не розраховані на широку публіку. Продукція класу selective не просто відрізняється гарною якістю, вона унікальна за своєю композицією і доступна не всім. Придбати селективний парфум відомого бренду можна на нашому сайті. Які особливості парфумів цієї групи Туалетна вода і духи selective неповторні. Вони випускаються строго обмеженим тиражем. Як правило, нішеві аромати продаються в невеликих парфумерних магазинах, на прилавках популярних мереж її не знайти. Селективні аромати завжди володіють складною структурою, кількість нот в них збільшено в кілька разів, і вони можуть спершу здатися несумісними. Наприклад, парфумерний коктейль з запахом білих грибів, шампанського, замороженої деревини навіть уявити складно, але з таких компонентів фахівці можуть створити елітний нішевий продукт. Як вибирати селективну парфумерію Селективна парфумерна продукція виробляється в основному з натуральних компонентів. Іноді в композицію включаються синтетичні інгредієнти, які збільшують стійкість аромату. Ось кілька рекомендацій щодо вибору нішевих ароматів: Купуйте парфумерію відомих брендів, які можуть собі дозволити випускати нішеві парфуми. Для кожної ситуації, ранку, вечора, роботи, відпочинку підберіть свій варіант, що підкреслює Ваш настрій, що доповнює одяг, зачіску, макіяж. Створюйте «гардероб запахів». Для роботи вибирайте легкий, ненав'язливий аромат, для вечірнього виходу - насичений, пудровий. Влітку популярні свіжі, фруктові, зелені запахи, взимку - більш «важкі», східні, восени - деревні. Однак підбирайте те, що подобається саме Вам. Аромати цього класу - ознака статусу власника, важлива частина іміджу. Зазвичай за кожним подібним парфумом стоїть історія створення, легенда, знаменитість, яка його надає перевагу, ім'я автора композиції. Як придбати люксові духи в Україні Зазвичай товари категорії люкс можна купити у фірмових магазинах, де на кожен флакон встановлена ​​висока ціна. На нашому сайті можна замовити оптом і в роздріб аромати торгових марок Reni, Refan, Ameli, які не поступаються за своїми якостями люксовій продукції.
ПЕРЕЙТИ
Як користуватися жіночими парфумами ЩО НОВОГО
13.03.2020
Як користуватися жіночими парфумами
Парфумерія увійшла в життя людини з незапам'ятних часів, але до сих пір залишається актуальним питання, як правильно користуватися жіночими парфумами. Сьогодні це ціла наука: які запахи в моді, що і коли вибирати, як наносити ароматну композицію на шкіру, одяг. З'явилося навіть таке поняття як «парфумерний гардероб», оскільки для кожного виходу, часу доби, сезону необхідно мати відповідний аромат. Які запахи доречні в різних ситуаціях Модельєри і парфумери рекомендують дотримуватися певних правил «носіння» ароматів, враховуючи куди і коли Ви йдете: Особливо обережно слід користуватися туалетною водою, духами на роботі. Денні запахи - м'які, свіжі, в стилі «унісекс». Важкі, пряні, східні аромати залиште на вечір. Обережно користуйтеся духами з феромонами, збуджуючими сексуальні бажання. Вони призначені тільки для інтимних зустрічей. У ресторані, на банкеті бажано, щоб запах Ваших духів не перебивав аромат смачної їжі. Враховуйте, що спека посилює запахи, холод - навпаки, трохи їх послаблює. Зверніть також увагу, що надто сильні пахощі вважаються поганим тоном. Як користуватися парфумами Щоб люди навколо із задоволенням спілкувалися з Вами, вдихаючи прекрасні запахи, необхідно пам'ятати кілька секретів: Упаковок з парфумом може бути кілька, але серед них обов'язково є улюблений. Придбайте такий же спрей і регулярно розпилюйте його в шафі, де лежать постільна білизна, носові хустки, Ваші особисті речі. Перед нанесенням ароматичних композицій зніміть коштовності, тому що деякі камені можуть зіпсуватися. Те саме можна сказати про одяг: окремі інгредієнти можуть призвести до вицвітання хутра, залишити плями на світлому шовку. Найкраще наносите парфуми відразу ж після ванни, душа, на розігріте тіло. Рада від Коко Шанель: використовувати для нанесення парфуму «теплі точки». Це зап'ястя, згин ліктя, шия, мочки вух. Волосся також чудово утримують запах. Улюблені парфуми можна придбати на розлив в інтернет-магазині Parfum House. Продукція торгової марки Reni і інших постачальників не поступається за рівнем якості прославленим брендам. При цьому ціна товарів набагато доступніше, особливо якщо мета покупки - наливна парфумерія оптом. У нас представлена ​​парфумерія не тільки для жінок, але і для чоловіків.
ПЕРЕЙТИ
Як вибрати парфуми ЩО НОВОГО
13.03.2020
Як вибрати парфуми
У сучасному цивілізованому світі, де панує величезна кількість спокус, парфум все частіше займає не останню роль для самовираження. Для кожної людини це свій аромат, хтось пахне ваніллю, вишнею або сумішшю прянощів, а комусь не чужий запах тютюну або шкіри. Як же вибрати той самий парфум, який буде відображати саме Вас? Для початку виберете час, коли Ви зможете не поспішати і насолодитися самим процесом. Найбільш вдалий час для вибору парфуму - це ранок, Ваш нюх ще не перевантажений і готовий брати аромати. І ще один важливий нюанс, йдучи в парфумерну крамницю, утримайтеся від нанесення парфуму або ароматизованих засобів. І ось зараз забудьте про розрекламовані парфуми, про поради подружок і думки модних стилістів. Довіртеся своїм відчуттям і нюху! Прослухайте кілька ароматів і зупиніться на двох-трьох найбільш пам'ятних. Нанесіть їх на блоттер і тільки один, самий-самий, на зап'ястя. Ні в якому разі не розтирайте, дайте аромату «подихати» і випустити спирт природним шляхом. Тільки після цього Ви зможете вловити верхні ноти парфуму. А тепер сміливо вирушайте вигулювати аромат (не менше 20 хвилин), дайте йому час звикнути до Вас і Вашої шкірі, подружитися з Вами і показати всі свої тонкощі. В ідеалі Вам варто походити з обраним ароматом весь день і якщо Ви відчули його, насолодилися, у Вас піднявся настрій, то прийміть вітання, Ви вибрали свій парфум.
ПЕРЕЙТИ
Відстежити покупку

Ви можете відстежити стан замовлення через сервіси Нової Пошти

Ласкаво просимо на Parfum House
ParfumHouse - Купити оптом духи на розлив в Україні
Ласкаво просимо на Parfum House
Ви підписані на розсилку
Відстежити покупку

Ви можете відстежити стан замовлення через сервіси Нової Пошти

Створивши обліковий запис Ви зможете:
Якщо Ви вже зареєстровані, перейдіть на сторінку Входу в систему